Veebilehtede planeerimine ja arendamine

Veebileht, vana hea nimega koduleht, on ühtpidi organisatsiooni nägu ehk visiitkaart ja teistpidi ka töövahend klientidega side pidamiseks ning teenuste pakkumiseks. Üha enam teenuseid kolib internetti ja on ülioluline, et Teie online vaade oleks alati töökindel ning kasutatav. Vähem olulisem ei ole Teie veebilehe lingi asukoht otsimootori edetabelis. Tarkade inglise keelsete väljenditega öeldes on olulised kasutatavus (usability) ja otsimootoritele optimeerimine (SEO – search engine optimization).

Teise olulise kasutajagrupina veebilehe juures tooksime välja Teie ettevõtte enda töötajad, kes vastavat süsteemi haldavad. Võib juhtuda, et teie kasutatav platvorm on vananenud (ehk ebaturvaline), ei paku kaasaegseid võimalusi või on ebamugav kasutada. Mida kiiremini on võimalik panna vajalikku infot üles, seda mugavalt kujundada ning lisada soovituid mooduleid nagu foorum, e-pood, kliendi tagasiside, linkimine sotsiaalvõrgustikega, seda kiiremini saate veebilehe omamisest ka reaalset kasu.

Kogemused:

  • Palgatöötajana: mitme suure organisatsiooni veebilehe planeerimine, arenduse juhtimine ja juurutus, uudisteportaali uue kontseptsiooni arenduse juhtimine ja juurutamine
  • www.ekspert.ee (2008) – veebilehe uus versioon, sisu optimeerimine
  • www.ddc.ee (2008) – uus veebileht, sisu optimeerimine, SEO optimeerimine
  • www.valgaky.ee (2008) – veebilehe uus versioon, sisu optimeerimine
  • www.iluspa.ee (2008) – SEO optimeerimine
  • www.peetri.ee (2009) – uus veebileht ja muud e-keskkonnad, veebi erilahendused (RSS import jms)

Võta ühendust